Działalność na zamówienie

 
Oferujemy państwu szeroką gamę naszej działalności. Prace wykonywane na zamówienie, nie odbiegają jakością od prezentowanych tu, w naszej galerii. Jeśli podobają się państwu przedstawione przez nas dzieła, ale chcieli by mieć państwo coś unikatowego, stworzonego specjalnie na zamówienie, zapraszamy! Nasi artyści sprostają każdemu wyzwaniu! Nasza działalność obejmuje malowanie obrazów na zamówienie, robienie ilustracji, projektowanie graficzne aż po modelarstwo i wiele, wiele innych.

Obrazy na zamówienie
 
Chcielibyśmy państwu zaproponować malarstwo na zamówienie. Jeśli podobają się państwu nasze obrazy malarskie, ale chcieli byście mieć coś oryginalnego, stworzonego od podstaw, nie będącego jeszcze w asortymencie naszej galerii, zapraszamy! Oferujemy usługi w takich kategoriach jak olej, akryl, akwarela etc. Możecie państwo zamówić u nas, poza obrazami wykreowanymi przez naszych artystów, swój własny portret, pejzaż z ukochanym widokiem, czy własną, wymyślona przez was, kompozycje. Pracujemy z żywym modelem (wtedy umawiamy się na daną godzinę i w dane miejsce), jak również (jeśli nie ma innej możliwości) posługujemy się zdjęciem (zdjęcia wskazanym osobom robimy sami, lub jeśli jest taka możliwość, państwo dostarczają nam fotografię - czy to osoby czy pejzażu). Jeśli to ma być praca oparta na państwa wyobraźni potrzebujemy ogólnego, słownego szkicu, projektu. Wykonujemy też „kopie” (do użytku domowego) starych mistrzów, czy to polskich czy zagranicznych.W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
 
obrazy na zamwienie
 
 
Projektowanie książki
 
Proces tworzenia książki od podstaw to jeden z kierunków działalności naszej Galerii, która oferuje kompletny, niepowtarzalny projekt. Potraktowanie książki jako całości „od pomysłu do realizacji” gwarantuje spełnienie wszelkich oczekiwań klienta.  Artyści ilustratorzy oraz projektanci Powalka Gallery wykonają dla państwa na zamówienie: książki dla dorosłych, książki dla dzieci, czasopisma, ilustracje książkowe etc. Każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia (pomysłu na całość), czyli projektu okładki, typografii, ewentualnych ilustracji (rysunku, fotografii, grafiki etc.)  Na życzenie klienta oferujemy pełną współpracę przy wyborze papieru, czy materiału, do stworzenia stron książki, jej okładki, wyklejki i obwoluty. Odpowiednie dopasowanie struktury papieru do formy i treści jest kluczowe w osiągnięciu zamierzonego efektu. Oferujemy również pomoc w wyborze rodzaju druku. Niezależnie czy jest to album fotografii, czy kilku tomowa powieść, czy może w pełni artystyczna książka dla dzieci, zamówienie zostanie wykonane z pełnym zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem do klienta. 
 
 
 
Ilustracja
 
Wiadomym jest, że to właśnie obraz pełni rolę tego środka przekazu, który zapamiętujemy najszybciej i najłatwiej utrwala nam nasze myśli, zapadając głęboko w naszą świadomość. To ilustracje oddziałują na wyobraźnię pozostając w pamięci oglądających, nierozerwalnie wiążąc poszczególne momenty w jedną osobistą historię związaną z teraźniejszością. Są medium, które w zasadzie od dzieciństwa kształtuje naszą osobowość, wrażliwość, a potem, w połączeniu z literą, wytycza ścieżkę naszego rozwoju. Ilustratorzy Powalka Gallery są gotowi by sprostać państwa oczekiwaniom. Oprócz ilustracji książkowej dla dorosłych i dla dzieci w naszej ofercie znajdą państwo: grafikę użytkową, ilustrację reklamową, ilustrację edukacyjną (do książek, gier, podręczników etc.), ilustrację prasową 
 
ilustracja
 
 
Koncept Art 2D
 
Powalka Gallery oferuje państwu również tę formę sztuki. W dosłownym tłumaczeniu jest to wizualizacja jakiegoś pomysłu, prezentacja nastroju jakiegoś projektu, który w dzisiejszym świecie zdecydowanie przejęła branża filmowa (również filmów animowanych), branża gier komputerowych i planszowych, jak i komiksu. Przy pomocy Koncept Artu niejako rozpoczynamy pracę nad całą późniejszą produkcją gotowych projektów filmowych, cyfrowych prezentacji, animacji etc.Wstępne szkice, rysunki, grafiki kreujące np. charakter i wygląd bohatera w różnych pozycjach, czy atmosferę danego pomieszczenia, pejzażu, architektury, bądź rozmieszczenie przedmiotów w konkretnej scenie w późniejszych etapach pracy nad projektem są rzeczą bardzo pomocną. Chociażby dlatego by zachować spójność całości przedsięwzięcia. Graficy i rysownicy Powalka Gallery po otrzymaniu państwa niezbędnych wytycznych stworzą oryginalne projekty, które na każdym etapie współpracy z klientem będą konsultowane, dopracowywane tak, by efekt końcowy sprostał państwa oczekiwaniom. Oferujemy:
 
- Stworzenie realnej postaci ludzkiej, postaci zwierzęcej, charakteru, portretu etc.
 
- Stworzenie wymyślonej postaci fantastycznej, futurystycznej, zmodyfikowanej etc.  
 
- Wykreowanie pejzażu, miejsca, atmosfery
 
- Tworzenie przedmiotów, budynków, pojazdów
 
- Kreacje pełnego Concept Art'u 2D, sytuacji, zdarzenia 
 
 
 
Projektowanie graficzne
 
Powalka Gallery oferuje państwu wachlarz rozwiązań z zakresu projektowania graficznego, identyfikacji wizualnej i szeroko pojętego design’u. Oferujemy państwu:
 
- Projekt logotypu, znaku, piktogramu (Ewentualne przeprojektowanie istniejącego już znaku)
 
- Pakiet Powalka Gallery dla firm i osób prywatnych: Logo, wizytówka, papier firmowy, koperta
 
- Plakaty, Ulotki artystyczne i reklamowe
 
- Katalogi, Foldery, Broszury, Depliant, Raporty roczne
 
- Kampanie reklamowe
 
- Banery reklamowe, Druk wielkoformatowy na folii i papierze
 
- Tablice i szyldy reklamowe, Tablice poglądowe
 
- Ploterowe cięcie liter
 
- Naklejki samoprzylepne
 
- Projekty kalendarzy firmowych
 
- Projekty koszulek
 
- Projekty CD i DVD
 
- Identyfikacja wizualna firm
 
- Grafika cyfrowa 
 
 
Projektowanie Stron Internetowych
 
Firmowa strona internetowa to prawdopodobnie najbardziej skuteczna reklama firmy.
Co zapewniamy w ramach wykonania strony internetowej?
 
Indywidualny projekt graficzny, 
Stronę możemy wzbogacić spersonalizowaną Grafiką cyfrową, Ilustracją. Dobrać odpowiednie fonty do całości grafiki. Umiejscowić państwa znak firmowy na stronie. (lub stworzyć całkowicie nowy projekt logo) 
 
- Wdrożenie, instalację i konfigurację strony na serwerze,
 
- Pomoc w doborze hostingu i domeny,
 
Strony wykonujemy w technologiach: Systemy zarządzania treścią CMS: Joomla, wordpress, quick cms. Oraz proste strony wizytówkowe. Wizytówki internetowe to proste strony internetowe, zazwyczaj zawierające od paru do kilku podstron, skierowane głównie do małych przedsiębiorstw. Wizytówki mają na celu przedstawienie profilu działalności firmy oraz danych kontaktowych.