O Firmie

 
Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem, skupiającą pracowników, miłośników sztuki i artystów z całego świata. Nasza firma została założona w 1993 r. jako -„Pracownia Autorska”, w małej miejscowości Czeladź na południu Polski, przez pana Jana Powałkę. Od 1996 nosiła nazwę „Printgraf”, teraz pod nazwą „Powalka Gallery" wciąż się rozwija… 
 
W naszej ofercie znajdą państwo rzeczy unikatowe o najwyższej jakości wykonania. Tworzymy sztukę, której wartość nie przeminie wraz ze zmieniającą się modą i upływającym czasem, sztukę która ma oparcie w rzetelnym warsztacie wykonujących ją artystów i rzemieślników. Chcemy państwu zaprezentować dzieła z takich obszarów jak malarstwo, grafika, ilustracja, rękodzieło artystyczne czy projektowanie stron internetowych oraz wielu, wielu innych. Nasza działalność nie jest związana tylko i wyłącznie z „dziełami sztuki”, ale z szeroko pojętą kulturą. Jesteśmy współtwórcami Stowarzyszenia Inicjatyw Kulturalnych, które może poszczycić się wieloma osiągnięciami na polu kultury, takimi jak choćby powołanie Galerii Sztuki Współczesnej „Elektrownia” w Czeladzi w starej zabytkowej elektrowni Kopalni „Saturn” oraz wpisanie jej do rejestru europejskiego dziedzictwa poindustrialnego. 
 
Reasumując, z powyższych względów sądzimy, iż współpraca z nami to gwarancja jakości, piękna i obcowania z ludźmi, których pasją życia jest nie tylko tworzenie, ale też wspieranie, promowanie i pielęgnowanie dorobku ludzkości jakim jest kultura.